Bem József megyei matematikaverseny
2019/2020

Megyei döntõ

A megyei döntõ idõpontja: 2020. február 6. (csütörtök) 15:00
Helyszín: Deák Ferenc Általános Iskola, 8200, Veszprém Aradi vértanúk útja 2.


Gratulálunk, jó felkészülést!



Tanuló Évfolyam Iskola Felkészítõ tanár
Abonyi Bertalan 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szakács Veronika
Bíró Ákos 2 Pápai Weöres Sándor Általános Iskola Matyókné Erdős Tímea
Bacher Ádám 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Bankó Levente 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Glück Noémi
Beck Helka Sarolta 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Csizmadia Boróka 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Glück Noémi
Dancsecs Bálint 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Gáspár Gergő 2 Györgyi Dénes Általános Iskola Glöckl Eszter
Horváth Hanga 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Horváth Roland 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Glück Noémi
Legendi Nadin 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Glück Noémi
Lippai-Nagy Dániel 2 Györgyi Dénes Általános Iskola Vadas Györgyné
Lukács Réka 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Mátyás András 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi
Megyesi Viktória 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Molnár Borisz 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Németh Erzsébet 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szakács Veronika
Nagy Dorka Laura 2 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Belső Lászlóné
Pálffy Zorka 2 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Birkás Ilona
Pfisztner Bence 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Plander Liza 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Polgár Csenge 2 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Szedlákné Maráczi Ágota
Reider Zsófia 2 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Belső Lászlóné
Scheer Regő 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Stark Bertalan 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Szász Kálmán 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Szabó Fanni Kinga 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Szigeti Marcell 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi
Tóth Zsombor 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Uglik Nóra 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Bátainé Ligeti Zsófia
Vörös Patrik 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Vaczkó Csongor 2 Györgyi Dénes Általános Iskola Glöckl Eszter
Weilandits Péter 2 Rákóczi Telepi Tagiskola László Angéla
2. évfolyamon összesen 33 tanuló
Ágh Nóra 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Alvári Gergő 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Alvári Zsolt 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Árkovits Gergely 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
Békési Péter 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Bacher András 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Bernátzki Balázs 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kolonics-Csizmadia Regina
Bojtor Flóra 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Csákány Lotti 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Wittmanné Kulcsár Edit
Csehi Kinga 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Cziráki Botond 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
Dömény Liliána 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Fejes Dorka 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gombosné Sipos Katalin
Gángó Virág 3 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Deésné Somogyi Edina
Gaál Kolos 3 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Szabó - Komáromi Beáta
Gombás Gergő 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Győri Gergő 3 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Szabó - Komáromi Beáta
Kádár Simon 3 Györgyi Dénes Általános Iskola Czuczay Zoltánné
Kálmán Emma 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Wittmanné Kulcsár Edit
Kővágó Edit Gréta 3 Tarczy Lajos Általános Iskola Vadóczné Mátis Gabriella, Dr. Spissich László
Kiss Lukács Tamás 3 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Szabó - Komáromi Beáta
Klausz Hunor 3 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin
Kocsis Csongor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Kránicz Attila 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Lackenbacher Lázár 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
Maurer Zsóka 3 Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Horváthné Geschitz Bernadett
Molnár Anna 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Lászlóné Koncz Ottília
Mtevele Dávid 3 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin
Nagy Milán 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Nemes Adina
Novák Csongor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Páli Bence 3 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Deésné Somogyi Edina
Schmidt Krisztián 3 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin
Széplaki Zina 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Borók Beatrix
Toller Máté Balázs 3 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Zágorné Mészáros Anna Tündi
Torda Csanád 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
3. évfolyamon összesen 35 tanuló
Balogh Zsombor 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Papp Árminné
Csaba Zsombor 4 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Jegesné Rémesi Irén
Egerszegi Rebeka 4 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Fülöp Géza 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó
Fülöp Nóra 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Farkas Nóra 4 Györgyi Dénes Általános Iskola Hofstetterné Vollain Márta
Fodor Dániel 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Haga Szabolcs 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta
Halmavánszki Márton 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Papp Árminné
Horváth Csenge 4 Györgyi Dénes Általános Iskola Mester Ferencné
Horváth Máté 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Kőnig Zsófia 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Kalocsai Benedek 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna
Kerti Boglárka 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Kiss Dorottya 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória
Márton Gergő 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna
Mórocz Marcell 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Molnár Iván 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Nagy Villő 4 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Jegesné Rémesi Irén
Nagy Zalán 4 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin
Nikolics Bence 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Ondró Máté 4 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gálné Gacsal Erika
Péter Boldizsár 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Borók Beatrix
Palkovics Ádám 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna
Pintér Zsombor 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Rákli Levente 4 Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola Kiss Judit
Rajcsányi Milán 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Rozsos Benedek 4 Györgyi Dénes Általános Iskola Mester Ferencné
Rugovics Máté 4 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin
Steiner Balázs 4 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Tüskéné Bernáth Andrea
Stenger Soma 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagyné Jakucs Erika
Szügyi Gergő 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Szalai Fruzsina Teréz 4 Szilágyi Keresztény Iskola Fenesné Máté Andrea
Táborosi Attila 4 Györgyi Dénes Általános Iskola Hofstetterné Vollain Márta
Várnai Noel 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagyné Jakucs Erika
Varga Bátor 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
4. évfolyamon összesen 36 tanuló
Ali Anna 5 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Őri Bence 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bálint Orsolya 5 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva
Börczi Boglárka 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bauer Bálint 5 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva
Beck Luca Virág 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Boross Veronika 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Csernák Réka 5 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid
Dencs Máté 5 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva
Erhart Dániel 5 Türr István Gimnázium és Kollégium Németh Katalin, Dr Spissich László
Földing Ádám 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Nemes Adina
Gál Blanka 5 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Durmics Mihály
Horváth Csenge 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Igaz Dániel 5 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Kincses Marcell 5 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva
Kolimár Kristóf 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Lőrincz László Lénárd 5 Tarczy Lajos Általános Iskola Cser László, Dr. Spissich László
Ladányi Száva 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Máté Félix 5 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Durmics Mihály
Majlik Bálint 5 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza
Mike Fanni 5 Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola Kondor Tímea
Nagy Bálint Pál 5 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Durmics Mihály
Nagy Flóra 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Nagy Gréta 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Novák Attila 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Pászner Barna 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagy Sándor
Pozsgai Boróka 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid
Pratsler Vivien 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Spreitzer Boldizsár 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Tóthné Bóna Márta
Sturma Kata Eszter 5 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid
Szabó Eszter 5 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza
Szalai Janka 5 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Szirbek Farkas 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Tátrai Levente 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Urbán Adél 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Vörös Dorottya 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid
5. évfolyamon összesen 36 tanuló
Ágh Zsófia 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Böröczky András Bálint 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Bartal Zétény István 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György
Bartalus Olivér 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Budai Benedek 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György
Cseke Dénes 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Endresz Viktória 6 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Kalmár Cecília
Etlinger Zsófia 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Fogl Dorina 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Gyurom Gergő 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Hoffer Tamás 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Horváth Bianka 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella
Hullám Sára 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Körmendi Balázs 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Kertész Péter 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Kovács Dóra 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Krein Benedek 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Kusnyír Ádám 6 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde
Lipcsei Márk 6 Györgyi Dénes Általános Iskola Sári Gyuláné
Mórocz Emma 6 Türr István Gimnázium és Kollégium Németh Katalin, Obermayer Réka
Molnár Ilona 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Németh Flórián 6 Györgyi Dénes Általános Iskola Sári Gyuláné
Pölös Petra 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly
Pfeifer Dániel 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Schönek Zsófi 6 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó
Somogyi Milán 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György
Straszewski Márton 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Szücs Dorina 6 Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola Kondor Tímea
Szarka Zsombor 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Szita Emese 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Törteli Dániel 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György
Tóth Zsófia 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Végvári Luca 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Varga Miklós 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
6. évfolyamon összesen 34 tanuló
Ádám Barnabás 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Mészáros Veronika
Őri Bálint 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bagi Bence 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bakos Olivér 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Balázs Botond 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid
Bicsérdi Csongor 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva
Csilinkó Eszter 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Csillei Anna 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kislődi Rőthy Mihály Tagintézménye Mészáros Veronika
Dömötör Zoltán 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Dominyák András 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea
Fülöp András 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Fülöp Tamás 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
File Ádám 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Gáspár Bence 7 Györgyi Dénes Általános Iskola Sári Gyuláné
Halmavánszki Dóra 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Hauber Frida 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Jaraba Eszter 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Körmendi György 7 Györgyi Dénes Általános Iskola Sári Gyuláné
Kók Eszter 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Krizmanich Kata 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Széplaki Lea
Molnár Lili 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva
Nagy Botond Bendegúz  7 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Szebeni János
Perger Róza Kata 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin Judit
Sárdi András László 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Ebele Ferencné
Sütő Flórián 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Schoffhauser Péter 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Széplaki Zéta 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea
Szabó-Vukov Levente 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Szalai István 7 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin
Szamosfalvi Ádám 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Szijjártó Anna 7 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin
Szilágyi Barnabás 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Kláta
Takács Luca 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin Judit
Vámosi Kamilla 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Széplaki Lea
Vörös András 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Varga Dorottya 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Zsibrita Regő 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Klára
7. évfolyamon összesen 37 tanuló
Árvai Anna 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bácskai Ákos 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Baján Enikő 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Budai Richárd 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Császár Tamás 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Csempesz Lara 8 Györgyi Dénes Általános Iskola Tóthné Kunstár Judit
Cserbán Luca Csenge 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Csontos Tamás 8 Györgyi Dénes Általános Iskola Tóthné Kunstár Judit
Czézár Adrián 8 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid
Dömötör Mihály 8 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Mészáros Veronika
Eőry Sándor 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Fazekas Laura 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Fogl Marcell 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Gáspár Menyhért Boldizsár 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Gáty Gergely 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Gaschler Emma 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Gitta Imre 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Hajdú Donát 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Herber Nóra 8 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Balatoniné Horváth Sarolta
Hoffer Ede 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Horváth Ádám 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Horváth Lili 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Ihász Bertalan 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Kertész András 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Ladányi Míra 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Máté Lea 8 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin Judit
Mód Péter 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Mórocz Hanna 8 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Tóthné Bóna Márta
Németh Dorottya 8 Türr István Gimnázium és Kollégium Zsuponicsné Bátyay Erzsébet, Dr. Spissich László,
Németh Levente 8 Györgyi Dénes Általános Iskola Tóthné Kunstár Judit
Németh Lili 8 Györgyi Dénes Általános Iskola Tóthné Kunstár Judit
Rochlitz Júlia 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Szabados Máté 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Tóth Kíra 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Tóth Vivien Vanda 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Tavaszi Dániel 8 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Mészáros Veronika
Turi Bálint 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Váradi Dorina 8 Gyulaffy László Általános Iskola Csapóné Sütő Gyöngyi
Vizler Dávid 8 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid
Weisz Ádám 8 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Mészáros Veronika
8. évfolyamon összesen 40 tanuló