Bem József megyei matematikaverseny
2019/2020

Terembeosztás (2. forduló)

Név Évf. Iskola Terem Hely
Gáspár Gergő 2 Györgyi Dénes Általános Iskola 1. 33.
Lippai-Nagy Dániel 2 Györgyi Dénes Általános Iskola 1. 52.
Vaczkó Csongor 2 Györgyi Dénes Általános Iskola 3. 12.
Abonyi Bertalan 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 11.
Bankó Levente 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 14.
Csizmadia Boróka 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 31.
Horváth Roland 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 35.
Legendi Nadin 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 51.
Németh Erzsébet 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 2. 12.
Mátyás András 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 54.
Szigeti Marcell 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 2. 53.
Uglik Nóra 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 2. 55.
Bíró Ákos 2 Pápai Weöres Sándor Általános Iskola 1. 12.
Weilandits Péter 2 Rákóczi Telepi Tagiskola 3. 13.
Pálffy Zorka 2 Szent István Római Katolikus Általános Iskola 2. 14.
Polgár Csenge 2 Szent István Római Katolikus Általános Iskola 2. 32.
Nagy Dorka Laura 2 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 2. 13.
Reider Zsófia 2 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 2. 33.
Bacher Ádám 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 13.
Beck Helka Sarolta 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 15.
Dancsecs Bálint 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 32.
Horváth Hanga 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 34.
Lukács Réka 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 53.
Megyesi Viktória 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 55.
Molnár Borisz 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 11.
Pfisztner Bence 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 15.
Plander Liza 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 31.
Scheer Regő 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 34.
Stark Bertalan 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 35.
Szász Kálmán 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 51.
Szabó Fanni Kinga 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 52.
Tóth Zsombor 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 54.
Vörös Patrik 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 3. 11.
2. évfolyamon összesen 33 tanuló
Csákány Lotti 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 1. 44.
Kálmán Emma 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 2. 24.
Nagy Milán 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 2. 64.
Kádár Simon 3 Györgyi Dénes Általános Iskola 2. 23.
Klausz Hunor 3 Gyulaffy László Általános Iskola 2. 42
Mtevele Dávid 3 Gyulaffy László Általános Iskola 2. 63.
Schmidt Krisztián 3 Gyulaffy László Általános Iskola 3. 42.
Bernátzki Balázs 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 42.
Árkovits Gergely 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 24.
Fejes Dorka 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 1. 63.
Maurer Zsóka 3 Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 2. 61.
Gángó Virág 3 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola 1. 64.
Páli Bence 3 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola 3. 41.
Molnár Anna 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola 2. 62.
Kővágó Edit Gréta 3 Tarczy Lajos Általános Iskola 2. 25.
Gaál Kolos 3 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 1. 65.
Győri Gergő 3 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 2. 22.
Kiss Lukács Tamás 3 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 2. 41.
Toller Máté Balázs 3 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 3. 44.
Ágh Nóra 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 21.
Alvári Gergő 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 22.
Alvári Zsolt 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 23.
Békési Péter 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 25.
Bacher András 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 41.
Bojtor Flóra 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 43.
Csehi Kinga 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 45.
Cziráki Botond 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 61.
Dömény Liliána 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 1. 62.
Gombás Gergő 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 21.
Kocsis Csongor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 43.
Kránicz Attila 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 44.
Lackenbacher Lázár 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 45.
Novák Csongor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 2. 65.
Torda Csanád 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 3. 45.
Széplaki Zina 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola 3. 43.
3. évfolyamon összesen 35 tanuló
Mórocz Marcell 4 Észkerék Pápa 5. 12.
Kalocsai Benedek 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 4. 53.
Márton Gergő 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 5. 11.
Palkovics Ádám 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 5. 34.
Farkas Nóra 4 Györgyi Dénes Általános Iskola 4. 31.
Horváth Csenge 4 Györgyi Dénes Általános Iskola 4. 35.
Rozsos Benedek 4 Györgyi Dénes Általános Iskola 5. 53.
Táborosi Attila 4 Györgyi Dénes Általános Iskola 6. 14.
Nagy Zalán 4 Gyulaffy László Általános Iskola 5. 15.
Rugovics Máté 4 Gyulaffy László Általános Iskola 5. 54.
Rákli Levente 4 Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola 5. 51.
Balogh Zsombor 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 4. 11.
Halmavánszki Márton 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 4. 34.
Kiss Dorottya 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 4. 55.
Stenger Soma 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 11.
Várnai Noel 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 15.
Egerszegi Rebeka 4 Rákóczi Telepi Tagiskola 4. 13.
Steiner Balázs 4 Szent István Római Katolikus Általános Iskola 5. 55.
Szalai Fruzsina Teréz 4 Szilágyi Keresztény Iskola 6. 13.
Haga Szabolcs 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola 4. 33.
Csaba Zsombor 4 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 4. 12.
Nagy Villő 4 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 5. 14.
Ondró Máté 4 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 5. 32.
Fülöp Géza 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 14.
Fülöp Nóra 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 15.
Fodor Dániel 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 32.
Horváth Máté 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 51.
Kőnig Zsófia 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 52.
Kerti Boglárka 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 54.
Molnár Iván 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 13.
Nikolics Bence 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 31.
Pintér Zsombor 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 35.
Rajcsányi Milán 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 52.
Szügyi Gergő 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 12.
Varga Bátor 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 31.
Péter Boldizsár 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola 5. 33.
4. évfolyamon összesen 36 tanuló
Bálint Orsolya 5 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI 4. 23.
Bauer Bálint 5 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI 4. 25.
Dencs Máté 5 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI 4. 44.
Kincses Marcell 5 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI 4. 65.
Földing Ádám 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 4. 61.
Szirbek Farkas 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 34.
Pozsgai Boróka 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 5. 62.
Vörös Dorottya 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 52.
Mike Fanni 5 Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 5. 41.
Pratsler Vivien 5 Rákóczi Telepi Tagiskola 5. 63.
Spreitzer Boldizsár 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola 5. 64.
Ali Anna 5 Szilágyi Keresztény Iskola 4. 21.
Igaz Dániel 5 Szilágyi Keresztény Iskola 4. 64.
Szalai Janka 5 Szilágyi Keresztény Iskola 6. 33.
Erhart Dániel 5 Türr István Gimnázium és Kollégium 4. 45.
Lőrincz László Lénárd 5 Tarczy Lajos Általános Iskola 5. 22.
Csernák Réka 5 Várpalota - Várkerti Általános Iskola 4. 43.
Sturma Kata Eszter 5 Várpalota - Várkerti Általános Iskola 5. 65.
Gál Blanka 5 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 4. 62.
Máté Félix 5 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 5. 24.
Nagy Bálint Pál 5 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 5. 42.
Őri Bence 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 22.
Börczi Boglárka 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 24.
Beck Luca Virág 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 41.
Boross Veronika 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 42.
Horváth Csenge 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 4. 63.
Kolimár Kristóf 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 21.
Ladányi Száva 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 23.
Nagy Flóra 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 43.
Nagy Gréta 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 44.
Novák Attila 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 45.
Pászner Barna 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 5. 61.
Tátrai Levente 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 35.
Urbán Adél 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 51.
Majlik Bálint 5 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola 5. 25.
Szabó Eszter 5 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola 6. 32.
5. évfolyamon összesen 36 tanuló
Böröczky András Bálint 6 Észkerék Pápa 6. 22.
Lipcsei Márk 6 Györgyi Dénes Általános Iskola 7. 24.
Németh Flórián 6 Györgyi Dénes Általános Iskola 7. 42.
Schönek Zsófi 6 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 45.
Etlinger Zsófia 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 43.
Krein Benedek 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 22.
Bartal Zétény István 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 23.
Bartalus Olivér 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 24.
Budai Benedek 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 25.
Cseke Dénes 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 41.
Kertész Péter 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 65.
Kovács Dóra 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 21.
Molnár Ilona 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 41.
Pfeifer Dániel 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 44.
Somogyi Milán 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 61.
Törteli Dániel 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 8. 11.
Varga Miklós 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola 8. 14.
Szücs Dorina 6 Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 7. 63.
Kusnyír Ádám 6 Szilágyi Keresztény Iskola 7. 23.
Mórocz Emma 6 Türr István Gimnázium és Kollégium 7. 25.
Endresz Viktória 6 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 6. 42.
Pölös Petra 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 43.
Ágh Zsófia 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 21.
Fogl Dorina 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 44.
Gyurom Gergő 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 45.
Hoffer Tamás 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 61.
Horváth Bianka 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 62.
Hullám Sára 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 63.
Körmendi Balázs 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 6. 64.
Straszewski Márton 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 7. 62.
Szarka Zsombor 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 7. 64.
Szita Emese 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 7. 65.
Tóth Zsófia 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 12.
Végvári Luca 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 13.
6. évfolyamon összesen 34 tanuló
Hauber Frida 7 Észkerék Pápa 9. 15.
Bakos Olivér 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 8. 33.
Dömötör Zoltán 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 8. 53.
Kók Eszter 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. 9. 33.
Gáspár Bence 7 Györgyi Dénes Általános Iskola 9. 13.
Körmendi György 7 Györgyi Dénes Általános Iskola 9. 32.
Halmavánszki Dóra 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 9. 14.
Szamosfalvi Ádám 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 10. 13.
Balázs Botond 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 8. 34.
Csilinkó Eszter 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 8. 51.
Schoffhauser Péter 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 9. 55.
Vörös András 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 10. 33.
Varga Dorottya 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 10. 34.
Szilágyi Barnabás 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola 10. 15.
Zsibrita Regő 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola 10. 35.
Perger Róza Kata 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém 9. 52.
Sárdi András László 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém 9. 53.
Takács Luca 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém 10. 31.
Szalai István 7 Szilágyi Keresztény Iskola
Szijjártó Anna 7 Szilágyi Keresztény Iskola 10. 14.
Molnár Lili 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola 9. 35.
Bicsérdi Csongor 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény 8. 35.
Ádám Barnabás 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 8. 15.
Csillei Anna 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kislődi Rőthy Mihály Tagintézménye 8. 52.
Nagy Botond Bendegúz  7 Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 9. 51.
Krizmanich Kata 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 9. 34.
Vámosi Kamilla 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 10. 32.
Őri Bálint 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 31.
Bagi Bence 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 32.
Fülöp András 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 55.
Fülöp Tamás 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 9. 11.
File Ádám 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 9. 12.
Jaraba Eszter 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 9. 31.
Sütő Flórián 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 9. 54.
Szabó-Vukov Levente 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 10. 12.
Dominyák András 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola 8. 54.
Széplaki Zéta 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola 10. 11.
7. évfolyamon összesen 37 tanuló
Császár Tamás 8 Észkerék Pápa 7. 15.
Csempesz Lara 8 Györgyi Dénes Általános Iskola 7. 31.
Csontos Tamás 8 Györgyi Dénes Általános Iskola 7. 33.
Németh Levente 8 Györgyi Dénes Általános Iskola 8. 65.
Németh Lili 8 Györgyi Dénes Általános Iskola 9. 21.
Váradi Dorina 8 Gyulaffy László Általános Iskola 6. 53.
Tóth Kíra 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 9. 24.
Baján Enikő 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 13.
Budai Richárd 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 14.
Cserbán Luca Csenge 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 32.
Eőry Sándor 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 51.
Kertész András 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 8. 44.
Máté Lea 8 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém 8. 61.
Herber Nóra 8 Szent István Római Katolikus Általános Iskola 8. 24.
Mórocz Hanna 8 Szent István Római Katolikus Általános Iskola 8 63.
Gáty Gergely 8 Szilágyi Keresztény Iskola 7. 55.
Gaschler Emma 8 Szilágyi Keresztény Iskola 8. 21.
Gitta Imre 8 Szilágyi Keresztény Iskola 8. 22.
Hajdú Donát 8 Szilágyi Keresztény Iskola 8. 23.
Rochlitz Júlia 8 Szilágyi Keresztény Iskola 9. 22.
Németh Dorottya 8 Türr István Gimnázium és Kollégium 8. 64.
Horváth Ádám 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola 8. 41.
Szabados Máté 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola 9. 23.
Dömötör Mihály 8 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 7. 35.
Tavaszi Dániel 8 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 9. 41.
Weisz Ádám 8 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 6. 55.
Czézár Adrián 8 Várpalota - Várkerti Általános Iskola 7. 34.
Vizler Dávid 8 Várpalota - Várkerti Általános Iskola 6. 54.
Árvai Anna 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 7. 11.
Bácskai Ákos 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 7. 12.
Fazekas Laura 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 7. 52.
Fogl Marcell 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 7. 53.
Gáspár Menyhért Boldizsár 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 7. 54.
Hoffer Ede 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 25.
Horváth Lili 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 42.
Ihász Bertalan 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 43.
Ladányi Míra 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 45.
Mód Péter 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 8. 62.
Tóth Vivien Vanda 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 9. 25.
Turi Bálint 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola 9. 42.
8. évfolyamon összesen 40 tanuló
Összesen 251 tanuló